top of page

גישור גירושין

 

אם אתם נמצאים בעיצומו של משבר זוגי - אם מחשבות ודיבורים על גירושים עומדים על סדר היום שלכם - הגישור  מיועד לכם.

 

מנסיוני כעורכת דין, עובדת סוציאלית ומגשרת מזה כ-30 שנים, אני משוכנעת שברוב המקרים כדאי וניתן לפנות לגישור לפני פתיחה בתביעות ובהליכים משפטיים.


 

 • אם אתם רוצים הליך קצר שעלותו נמוכה ולא הליך שעלול להמשך שנים ולכלות חלק ניכר מכספכם.

 

 • אם חשוב לכם לשמור על מירקם משפחתי והורות טובה לילדים למרות הפרידה הזוגית.

 

 • אם אתם רוצים לשמור על שפיות, ולא לתת לרגשות הקשים של זעם, כעס ונקמה להשתלט על תהליך הפרידה.

 

 • אם אינכם רוצים שהפרטים האינטימיים של חייכם יחשפו לעיני כל ויהפכו לפומביים, אלא רוצים לשמור על פרטיות.

 

 • אם אתם מעוניינים בהסדר צודק, שלא ישאיר אחד מכם מדמם פגוע וחדור רצון לנקמה אלא בהסדר המתחשב בצרכים של כל בני המשפחה.

 

 • אם אינכם רוצים שהחוק היבש ולעיתים האטום יכתיב את ההסדרים ביניכם, אלא הינכם מעוניינים בהסדר שיהיה מקובל ומתחשב בשניכם שאתם תובילו לפתרון האופטימלי עבורכם.

 

 • אם אינכם רוצים שגורלכם וגורל ילדיכם יקבע על פי פסק דין שינתן על ידי שופט שלא מכיר אתכם, שהאינפורמציה הגיעה אליו דרך מסננת משפטית ודרך יכולת  הניסוח והפרוצדורה המשפטית כמיטב כשרונו ועלותו של עורך הדין שכל אחד מכם שכר.

 

 • אם אתם מעוניינים שההסכם שאליו תגיעו ישמר ויכובד על ידי שניכם, ולא תגררו לתביעות נוספות ולהתנצחות אין סופית.

 

 • אם אתם רוצים מגשר אנושי עם אוזן קשבת, שיכול להיפגש אתכם בתכיפות לפי הצרכים שלכם, ולהיות זמין טלפונית בכל עת.

 

 • את ההחלטה הכל כך משמעותית בחייכם אל תפקידו ותפקירו בידי אחרים, בידי עורכי דין שופטים או פקידי סעד, אלא תשמרו לעצמכם את חופש ההחלטה.

 

 • אם אתם מחפשים איש מקצוע נייטרלי שאין לו סמכות לכפות פתרון, אלא להגיע עם הצדדים לפתרון שמוסכם עליהם, וכל אחד מהם יכול בכל שלב לפי החלטתו להפסיק את הגישור.

 

 • אם החומה והנתק בינכם הינם גבוהים ואינכם יכולים להגיע בעצמכם להסכמות, רק מעורבות של צד שלישי נייטרלי ומקצועי תוכל למנוע הסלמה והחרפה של הסכסוך, ולמצוא איזשהו גשר ביניכם.

 • אם אתם חוששים מהעלות הכספית הכרוכה בהליך הגירושין,אם  אתם נמנעים מפרידה ​בגלל חששות אלו,הגישור נותן מענה לכך.​

 

כל זה אפשרי בגישור - הגישור מיועד לכם.

 

 

העובדה שלמגשר מותר להפגש עם כל צד בנפרד, להיות אמפטי וקשוב, וכן לצרף לגישור כל צד שלישי רלוונטי (כגון: הורים, חברים, אנשי מקצוע יועצים ועוד) עוזרת להנמיך את הלהבות לבדוק את האינטרסים האמיתיים של כל צד, ולגבש פתרון יצירתי התפור ומתאים לכל צד באופן ספציפי ולא חוק החל על כל הזוגות באופן שווה ויבש.

 

אם אתם מעוניינים שסיכויי ההצלחה של הגישור יהיו גבוהים - מומלץ לפנות למגשר שיש לו ידע הן במשפטים והן בפסיכולוגיה. או לפנות לצוות מגשרים שאחד מהם עו"ד והשני פסיכולוג או עו"ס. שילוב של שני תחומים אלו יגדיל את סיכויי ההצלחה בגישור.

 

קיימת חשיבות לשימוש בידע המשפטי והפסיכולוגי, אשר חשובים ושלובים זה בזה. כדי לעזור לזוג לגבש פתרון שיתאים להם, לשם כך דרוש ידע ודרושה יצירתיות.

 

בלי הידע הפסיכולוגי, הזוג יתקשה לעכל ולהשלים עם הפתרונות ויתנגד להם ריגשית ונפשית, ובלי הידע המשפטי - הפתרון עלול להיות בלתי מציאותי ולא יקבל תוקף משפטי.

 

הגישור יכול להיות הגשר האחרון שלכם לשפיות. הדלת האחרונה לפני התהום. המעצור לפני שצוללים למבוך ולתוהו ובוהו. למלחמת עולם של הכל בכל, של השמצות והפיכה לאויבים מרים. לפני שנוקטים בהליכים שקשה לחזור מהם, לצעדים ומילים, השמצות ופגיעות שיהיו חרוטים לעולם בלב, שיגרמו לצלקות שקשה עד בלתי אפשרי להגליד מהם.

 

ליצירת קשר חייגו: 050-7480009 או השאירו פרטים -

הודעתך התקבלה בהצלחה!

bottom of page